pondelok 7. júla 2014

UVZ SZU


Back home! After moving houses back in Sweden, finishing up all the necessities connected to it, I flew to Bratislava for some holidays and family & friends time :)
It was my sister´s wedding this Saturday near Modra. On the way, I saw this beautiful building, which is a recreation complex for medicine students and professionals. Beautiful rough concrete, lots of wood and  amazing wooden windows, set in the beautiful surroundings of Malé Karpaty´s nature.
Coordinates: 48°21'19.1"N 17°18'37.0"E

...

Som doma! Po tom, čo som sa presťahovala z bytu do domčeku pri vode na pár teplejších mesiacov, odcestovala som na Slovensko za rodinou a kamarátmi dovolenkovať.
Túto sobotu sa pri Modre vydávala moja sestra. Po ceste som si všimla túto krásnu budovu, ktorá slúži ako rekreačné a vzdelávacie zariadenie Zdravotníckej Univerzity. Krásny betón, neuveriteľné drevené obklady a okná, zasadené do prekrásnej prírody v Malých Karpatoch. O budove sa mi zatiaľ nepodarili vypátrať žiadne detaily, ak viete, kto ju postavil a kedy, dajte vedieť :)
Súradnice: 48°21'19.1"N 17°18'37.0"E


Wearing
Whyred cotton poplin blouse
BACK woolen shortsAnd a bonus one, from the wedding! :)
Bonusovka zo svadbičky :)


2 komentáre:

  1. Skvele to naozaj vsetko zapada do tej scenerie, a este aj ty tam zapadas v tych ciernych sortkach :) Ps. A presne taketo svadby mam rada- malicke a intimne- aspon z foto mi to tak pripada :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Pridaná foto nedáva ten presný obraz o počte, ale slovo skvelá ju vystihuje celkom presne :-)

      Odstrániť